EN
ÇELİK
İHRACATÇILARI BİRLİĞİ

Meksika ve Dominik Cumhuriyeti Sektörel Ticaret Heyeti

İhracatımızın artırılması, yeni pazarlar bulunması ve Türk çelik sektörümüzün tanıtımının yapılması amacıyla Çelik İhracatçıları Birliği olarak sektörel ticaret heyetleri düzenlemekteyiz. Bu doğrultuda sektörün önemli konferansları arasında yer alan ve Amerikan Metal Market tarafından organize edilen “25. Meksika Çelik Forumu” ile eş zamanlı olarak 23-29 Şubat 2020 tarihleri arasında Meksika (Monterrey ve Mexico City) ve Dominik Cumhuriyeti'ne (Santo Domingo) sektörel ticaret heyeti düzenlenmesi planlanmaktadır.

Söz konusu heyet kapsamında Meksika Çelik konferansı katılımı, ikili iş görüşmeleri ve resmi kurum ziyaretleri gibi faaliyetlerin düzenlenmesi planlanmaktadır. Heyet kapsamında uçuş, konaklama, konferans ücreti, transfer, tanıtım, b2b gibi birçok hizmet sunulmakta olup heyet katılım bedeli  3600 usd'dir. Firmadan 2 kişi katılması durumunda ise toplam katılım bedeli 6000 usd'dir.

Söz konusu heyete katılım sağlamak isteyen firmaların samet.damar@immib.org.tr mail adresi ile iletişime geçebileceği hususunu bilgilerinize sunarız.